Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért vágja le a media player...

Miért vágja le a media player a hangfájlok végét?

Figyelt kérdés
Van egy régi játékom ami csak xp-n fut. (nem, a kompatibilis dologgal sem iindítja el a win 10) Ezért feltettem a virtualbox-ba egy Xp professional-t. Müködik rendesen, csak ha felteszem a játékot minden mondat végéröl lecsíp egy másodpercet. Onnan tudom, hogy a media player hibája, mert megnyitottam a hangfájlokat és lejátszottam. Lejátszik 5 másodpercet például, megnyitom ugyanazt a fájlt más lejátszóval az pedig 6 másodpercet játszik le ergo az egészet. Viszont azt nem tudom beállítani, hogy a játék nem a media playert vegye alapértelmezettnek. Codec sem segít semmit, update sem segített semmit. A játék egyébként egy régi oktatóprogram, pusztán nosztalgia kedvéért akartam vele újra játszani de így sajna nem megy.

2016. okt. 4. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon rég nem használtam már media player -t. A beállításaiban valahol kikapcsolhatóak a fájltársítások. Ezek után (elméletileg) nem a media pleyer lesz az alapértelmezett lejátszó.
2016. okt. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!