Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cheat engine torrent gyorsítás?

Cheat engine torrent gyorsítás?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim tanácsára a cheat engine-vel felgyorsítottam az utorrentem letöltési sebességét és szeretnék érdeklődni hogy ez pontosan hogyan működik? Nem veszélyes vagy valami?
2016. okt. 4. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a tracker ezt regisztrálja és megjelenik a profilodon, nagyon gyorsan kitiltathatod magad. Tipikus aránycsalás, amit minden oldalon büntetnek. Van 5-6 másik értelmes és hasznos módszer, ami nem igényel csalást.
2016. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
például? :O
2016. okt. 4. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:

- Ingyen torrent letöltése, ha kínál ilyet az oldal

- aránynövelés népszerű torrent letöltésével és visszaosztásával

- aránynövelés ugyanazon torrent más forrásból való letöltésével majd seedbe állással

- végső esetben feltöltés, ha nagyon szarul állsz


Amúgy hiába gyorsítod egy programmal a letöltési sebességet, nem fogsz gyorsabban tölteni, mert annak sebessége kizárólag a feltöltő(k)től függ, illetve az általad előfizetett net maximumától. Ha feltöltést is csalod, azért kivágnak az oldalról.

2016. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NCore-ról töltök és ott kb. minden ingyenes. A mostani netemmel 6-700 kb/s-el töltök,de az engine-vel 1MB/s-el. És a feltöltést nem csalom, ez így is baj?
2016. okt. 4. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egyszer elmondom: A cheat engine nem csinál semmit, csak a program ablakában lévő infót írja át. Te nem töltesz 600-700-nál gyorsabban, akkor sem ha egymilliót írsz be a programmal a kliens ablakába. Ez így kamu.


A letöltésed tényleges sebessége kizárólag a feltöltők sebességén múlik, és hogy neked milyen gyors a neted.

Te csak azt hiszed hogy gyorsan tölt, mert a csalóprogram nagyobb számot ír ki.


Ha egyszer félrekattintasz valamit és kitiltanak, majd ne gyere kétségbeesve. Még a supportnak sem írhatsz, mert ha bevágod a "cheat enginet használtam hogy meghamisítsam a kliensem" akkor azt fogják mondani hogy köszi, jobb nélküled.

2016. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja oké, így már értem, köszi :D
2016. okt. 4. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
ncore? na kezdjünk el fogadni ki mennyi időt tippel ban-nak?
2016. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!