Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnák telepítőt...

Hogyan tudnák telepítőt csinálni az Office-ból?

Figyelt kérdés

A gépemre telepítve van egy jogtiszta Office. Hogyan tudnák telepítőt csinálni belőle hogy másik gépre is tudjam telepíteni? Hogy tudom megnézni a kulcsot? Mert gondolom a telepítésnél kérni fogja de nem emlékszem a kulcsra amivel aktiválva lett.

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. okt. 7. 16:04
1 2
 1/11 Gábor_79 ***** válasza:
Van pár program amivel megnézheted a telepített program kulcsát, de ami talán a gépeden is van, vagy mint legismertebb az AIDA64.
2016. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogy tudok telepítőt csinálni az Office-ból?
2016. okt. 7. 16:23
 3/11 Gábor_79 ***** válasza:
Azt sehogy, de letöltöd a kulcsodnak megfelelő verziót és van telepítőd. A fontos fájljaidat is elmented, ha kell.
2016. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az aida64 en kívűl mivel lehet még megnézni?
2016. okt. 7. 17:31
 5/11 Gábor_79 ***** válasza:
Tán ezzel [link]
2016. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott hogy volt újratelepítve a gépem és nem tudom hogy újra jogtiszta került fel vagy más. Hogy tudom megnézni hogy nem e próba verzió vagy valami? Nincs kiírva az ablak tetejére hogy trial. Akkor megint jogtiszta kerülhetett rá vagy crack-elt? De nem fog lemenni?
2016. okt. 7. 17:46
 7/11 Gábor_79 ***** válasza:
Valószínűleg aktiválva volt telepítéskor. ".. De nem fog lemenni" ezt nem értem. Mármint a regisztrációs kulcs kiolvasásával megszűnik a jogosultság? Az nem történik meg.
2016. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hanem attól hogy nem írja ki hogy tial attól még lehet hogy próba verzió és egy idő után lemegy.
2016. okt. 7. 19:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném megnézni hogy aktiválva van e.
2016. okt. 7. 19:27
 10/11 Gábor_79 ***** válasza:
Ha próbaverzió lenne, akkor már figyelmeztett volna a program.
2016. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!