Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez í hiba mi? Problem has...

Ez í hiba mi? Problem has been detected and windows has been?

Figyelt kérdés

aszem ezt a hibát adta be nekem a gép win7 en.


https://www.youtube.com/watch?v=u82jMC_X9D0


Mikor be indítottam újra be jött hogy a windosnak sikerült helyre állnia egy sújos hiba után.


2016. okt. 7. 19:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Az ált még az üzenetbe:

Problémaesemény neve:BlueScreen

A probléma le írását segítő fájlok: Windos mappában Minidump 100716-24828-01.dmp

Meg :Apdata local temp wer-154375-8. sysdata.xml

2016. okt. 7. 19:27
 2/11 A kérdező kommentje:
Egész c át mentem noddal nem volt vírusos.
2016. okt. 7. 19:28
 3/11 tabaki ***** válasza:

Nem értek hozzá, de a BlueScreen az csak a kékhalál, az okáról nem mond semmit. Az említett két fájlban tudnál utánanézni a fontosabb részleteknek. A videót csak átpörgettem, de az legyen tiszta, hogy arra a helyre mindenképpen odaír valamit. Ha a hosszú számok nem pont ugyanezek, akkor a hiba oka is egészen más lehet.

A videóban egyáltalán nincs szó vírusról, csak valamelyik illesztőprogram, esetleg a videóadapter problémájáról. Ez derülhetne ki a fenti fájlokból.

2016. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy fájl van benne de hiába kattintok bele azt írja ki hogy nincs hozzárendelve program. Nézőkébe meg csak A betűk vannak.
2016. okt. 7. 20:19
 5/11 A kérdező kommentje:

Egész más szám jött be amúgy meg a felirat sem ugyan ez.


Esetleg feltünő sajátosság lehet ami nálam be jött feliratban:

BAD_POOL_HEADER Motívuma.


Ez jobban hasonlít:


https://www.youtube.com/watch?v=y9LP71aRhkY


Itt a teljes szám nincs ki írva de az amit a video mutat amíg ki írja meg egyezik.CSak nekem az után van egy zárójel amiben egy hosszú szám sor van. 0x00000019 (0x00000003,0x896ABEF8,0x896AAEF8)


Az alatta levő szöveg viszont már nem ugyan az.

Collecting data for crash dump...

Initalizing disk for crash dump..

Begining dump of physical memory.

Dumping physical memory to disk: 100

physical memory dump comlette.

Contact your system admin or technical support group for further assistance.

2016. okt. 7. 20:37
 6/11 Gábor_79 ***** válasza:

Van egy úgynevezett Blue Screen Viewer nevű program, ami a *.dmp dump fájlokat olvassa és listáz minden szoftver és hardver összetevőt, ami érintett a hibában. [link]

(Nálam valamiért már nem működik. Régen igen, de rég is volt telepítve a rendszer.)

2016. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem tudnék mit kezdeni. Amit írtam abból mi derül ki?
2016. okt. 7. 23:57
 8/11 A kérdező kommentje:
hát ez a program nem csinál semmit.
2016. okt. 7. 23:59
 9/11 tabaki ***** válasza:

Én sem tudok többet, mint a Google:

[link]

Hogy az itt javasolt szoftver ér-e bármit is, arról fogalmam sincs -- a Solvusoft gyanúsan sokszor ajánlgat mindentudó programokat. Letöltés csak saját felelősségre, és csak ha már az egyéb módszerek kudarcot vallanak.

2016. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tabaki ***** válasza:

„hát ez a program nem csinál semmit”

Ennél meg azért többet elárulhattál volna. A kékhalál-nézőt általában hasznos programnak tartják.

2016. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!