Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Számítógépem az összes...

A Számítógépem az összes játéknál pár perc után hangakadással lefagy. Ez miért van? További részletek lent.

Figyelt kérdés

A VGA-m 115 fokra melegedett játék alatt.

NVIDIA GeForce 9800 GTX/9800 GTX+

Windows 7 (64bit)

Ez lehet az oka?


2010. ápr. 25. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen. Windows 7. Ez a rendszer nem kedveli a játékokat az biztos. Szerintem nézz körül a Microsoft oldalán a Windows 7 rendszerről és keress egy kis infót róla. DE! Az is lehet hogy egy kis karbantartás kell a gépnek. Itt van néhány program:

Advanced SystemCare Free

[link]


Smart Defrag

[link]


Vagy még itt egy Game Booster nevű kis ingyenes progi:

[link]


Remélem segítettem.

2010. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jók ezek a programok csak túlmelegedés ellen semmire nem jók. Szedd le a legújabb drivert a VGA-hoz, valamennyivel jobb lesz a helyzet. 2. körben pedig pucold ki a géped, legfőképp a VGA-t nézd meg. Szedd he a hűtőt és bizonyosodj meg róla van-e a GPU-n egyáltalán hűtőpaszta, a hűtőt pedig portalanítsd teljesen.
2010. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átlagosan félévenként ki kell takarítani a ventiket, attól hangosabbak és túlmelegszenek.
2010. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lese tudom szedni a ventilátorokat takarításra, letörni meg nem akarom.
2010. ápr. 25. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van hozzáértő haver, az leszedni, vagy pedig vidd szervízbe. Öt perces munka.
2010. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!