Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Működni fog e a Sims 3 kiegész...

Működni fog e a Sims 3 kiegészítő?

Figyelt kérdés
Nemrég letöltöttem a sims 3-at meg hozzá még a házikedvencek évszakok és egyetemi éveket.Mindig nagy vágyam volt az is hogy meglegyen a nemzedékek is.De az említett kieg. a többi előtt készült.Ez azért okoz némi gondot mert ha fel akarok tenni egy kiegészítőt akkor mindig frissíti a játékot is de mivel nekem már mint mondtam megvan az egyetemi évek is és az azzal velejáró frissítés.Ha megpróbálok feltenni a nemzedékeket akkor nem fog bezavarodni a sims vagy valami ilyesmi és a crackeléssel nem lesz majd gond?

2016. okt. 8. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Eltávolítod az egyetemi éveket, feltelepíted a generációkat, hagyod, hogy csinálja amit kell, majd felrakod az egyetemi éveket és az majd frissíti magának. Így elvileg működnie kell. Hivatalos verziót ég nem volta alkalmam kipróbálni csak egy nem hivatalos letöltést, de az alapból nem volt jó.
2016. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*még
2016. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! :)
2016. okt. 9. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!