Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop újratelepítésekor...

Laptop újratelepítésekor melyik oprendszer települ fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly vásároltam a laptopom Windows 8.1-el, majd később 10-re frissítettem. Ha újratelepítem, melyik rendszer fog települni?

2016. okt. 10. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az, amelyiket feltelepíted.
2016. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha a Recovery partícióról akarod (persze ha működik egyáltalán) akkor a 8.1, amit frissíthetsz 10 -re, ha a hardver összetétel nem változott közben.


De ha teljesen tiszta lapot akarsz, ajánlott letölteni a 1607 -es számű Windows 10 telepítőt. Valószínűleg a Home 64-bit kell neked belőle. Windows 10 Multiple Editions x64 -ként keresd. Ha ezt feltelepíted tiszta telepítéssel, és nem adsz meg telepítéskor kódot magától beaktiválja majd magát, ha internethez jut a gép.

2016. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felrakhatod a 8.1 -et is, és a Win 10 -et is.

Ha rendszerrel együtt vetted, akkor mindkettőnek BIOS -ba van integrálva a kulcs.

2016. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Megmondom őszintén, hogy én az újratelepítést a gépházból a rendszer-visszaállítással terveztem megtenni. Az nem ugyanaz? Ha nem, akkor hogy tudom újratelepíteni?
2016. okt. 10. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Az nem ugyan az! Egy rendszer program telepítés kor módosított fájlokat rakja vissza.

Ha nagyon vissza akarsz menni az időben így, több problémát eredményezhet mint amit meg akarsz oldalni.

Újra telepítés mindig CD -ről indítva történik, a rendszer lemez formázásával, törlésével.

2016. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!