Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes SD-kártya...

Milyen ingyenes SD-kártya helyreállító / adatmentő szoftver létezik?

Figyelt kérdés

de olyat ajánljatok lécci ami tényleg ingyenesen működik, mert a sokadikat próbálom ki, és odáig tényleg mindegyik ingyenes, hogy felismeri, minden oké, csak pont az utolsó lépésnél dobja be az ablakot h na akkor fizessek ...


És olyan videokamera által készített videofilekről van szó, amelyeket már megnéztem, tehát tuti működtek, tuti rajta vannak most is, a GB-ot jelzi, csak valamiért bemondta az unalmast és először azt írta ki, hogy nem ismeri fel a formátumot, most pedig már ahogy beteszem a kártyát, rögtön az az első, hogy "használat előtt formázni kell a lemezt", holott nem csináltam én vele semmit.

És sajnos ezt már vagy harmadszor játssza el, szal tuti a kártya a rossz, csak még ezt tudjam lementeni mert 3 fontos felvétel aztán dobom a frászba ....


köszönöm


2016. okt. 10. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
olyan ami nagyon jól működik és ingyenes sajnos nincs. Esetleg torrentmegosztóról egy tört változat a hasznodra lehet
2016. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
testdisk
2016. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát nem működik ...

és torrenten tudsz nevet is mondani? onnan tudok tölteni de mit keressek, ami tört és tutira tudod h működik?

2016. okt. 10. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Én recuva-t és active file recovery-t szoktam használni
2016. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nos,a szokásos, már majdnem megörültem, ki is írja h 7 napos ingyenes próbaverzió, hát erre vajon mi az utolsó lépés? naná hogy adjam meg a bankkártya adatokat és fizessek, egyszerűen nem igaz komolyan.
2016. okt. 11. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha torrentről leszedsz egy tört változatot és a leírtak szerint használod akkor nem fog kérni bankkártya kódot.
2016. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nos ez az , amiről vszínű gőzöm nincs ....


"és a leírtak szerint használod"

2016. okt. 11. 11:30
 8/11 anonim ***** válasza:
például ncoreon active file recoveryt letöltöd, kapsz egy setup.exe-t és egy kex.txt-t, setuppal telepíted, majd megnyitod és a key.txt-ben található kulcsal aktiválod.
2016. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi próbálkozom ...


de van még egy kérdésem :

haegy sd kárty aezt már többedszer bedobja, akkor az kuka igaz? szóval nem a kamera hibás feltehetőleg hanem a kártya, igaz?

2016. okt. 11. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:
99% hogy a kártya van tönkre menve. Pláne ha nem egy pár hónapos kártya.
2016. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!