Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android 4.4.2 - Gyakran...

Android 4.4.2 - Gyakran állnak le rendszeralkalmazások, mitől van ez? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S3 Neom van és jelentkezett egy olyan probléma, hogy random rendszeralkalmazások leállnak (elég gyakran). Kb egy hónapja rootoltam, de a problémák most kezdődtek úgy egy napja (nem tudom lehet-e a root miatt csak próbálok sok infót megadni hogyha esetleg emiatt van). Lehet ez a rendszerfrissítő szolgáltatás kikapcsolásától (google play szolgáltatások)? Kikapcsoltam mert már eléggé idegesített, hogy frissíteni akar. A problémák bekapcsolás után kezdtek jelentkezni (estére mindíg kikapcsolom). Nem tudom lesz-e baja a telómnak ezektől a random crashoktól, de ha igen akkor gyorsan szeretnék választ kapni, hogy mi okozza / mit lehet vele tenni. :/ Ha nem ártalmas akkor lehet, hogy meg tudom szokni

2016. okt. 10. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!