Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NAV ÁNYK program nem akar...

NAV ÁNYK program nem akar települni x64 Win7 rendszerre. Java fenn van de nem érzékeli a browser validálás alatt. Így a progi sem aktív. Piros felkiáltójel fogad. Mi a gond?

Figyelt kérdés

#Windows 7 #Java #ÁNYK kitöltö program
2016. okt. 11. 06:53
1 2
 1/12 CspCsj ***** válasza:
Másik böngészővel?
2016. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 P.O.C. ***** válasza:
A JAVA -ból a 64-bites változatot telepítetted?
2016. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Leírom miként telepítettem, hátha kibukik a hiba.


A Java itt [link] elérhető.



Ezen a lapon : [link]


Én ezt választottam:

Windows x64 Offline 59.17 MB jre-8u101-windows-x64.exe


Mozilla Firefox alatt ment a telepítés.


Telepítés előtt ellenőriztem -


Számítógépén nincs megfelelő Java Runtime környezet, kérjük a telepítését.

A Java Runtime környezetet innen töltheti le....


Ezt írta ki a böngésző - majd gépet teljesen újra indítva is ugyan ez az üzenet fogad telepítést követően, pedig a Java fenn van!


Telepíteném az ÁNYK-t a NAV_1617.jnlp vel együtt, kiválasztom a Webstart opciót , elindul ....tölti , tölti ...végül kiírja a hibát -


UNABLE to launch the application, vagyis nem képes futtatni az alkalmazást!


A Details -ben - mindenre ismeretlen forrást ír!


Már 2 órát szenvedtem vele! Leszedtem - felraktam, semmi nem változott.


Szeretnék útmutatást kérni, hogy végre sikerüljön.

Hol lehet a hiba?

Mit kellene engedélyeznem még és hol.


Olvasatomban, a FFoxban , a Beállítások/tartalom fülön nincs semmi ami Java része és beállítást igényelne.


Java Config ban is engedélyezett minden ami kellhet.

2016. okt. 11. 09:27
 4/12 coopper ***** válasza:

Szia.


A jáva elérési útvonala benne van-e a path környezeti változóban ?


Próbáld meg belerakni :


Sajátgép Jobb egér tulajdonságok -> Speciális rendszerbeállitások -> Környezeti változók gomb -> A Rendszerváltozók között megkeresed a Path nevezetűt (alsó rész) -> Szerkesztés gomb -> A sor végére egy pontosvesszővel beirod a java elérési utvonalát (...;c:\Program Files\Java\jre1.8.0_40\bin\)


Sok sikert.

Üdv.

2016. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom még nem néztem, viszont azt sem igazán értem miért nem települ automatikusan úgy hogy működjön is? Köszi az infót!
2016. okt. 11. 09:46
 6/12 A kérdező kommentje:

Háát, nem megy. Beírtam...telepíteném ..és ismét Unable to lanch the app.....bla bla.


De mégis miért?

Chrome alatt nem is hagyja felrakni.

FFox is 64 bites...

2016. okt. 11. 09:58
 7/12 lali51 ***** válasza:
A vége 8u102 legyen,szerintem ez az újjabb, és ellenőrízd le hogy a legújjabb java legyen fent.
2016. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én a 101 et raktam fel...az nem jó?
2016. okt. 11. 10:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Seggbe kellene b/\szni azokat a fejlesztőket akik ilyen sz/\rt kiadnak. Napokig szívtam a fogorvosomnál, mert nem ment az ejelentés nevű oldal. Konkrétan arra panaszkodott, hogy nem a legfrissebb a java a gépen, ami hülyeség, mert az volt. Később kiderült, hogy a hiba pont az ellenkezője, olyan sz/\rul volt leprogramozva, hogy csak a régi java-val ment. Mivel nem akartam kockáztatni a rendelő biztonságát így kénytelen voltam felrakni egy virtuális gépet, csak azért, hogy azon legyen egy régi java, amivel működik az ejelentés. Lehet nálad is ez a probléma.
2016. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáld, a nav oldalára fellinkelt jáva tényleg nem müxik.

2016. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!