Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom méretezni a...

Hogyan tudom méretezni a videót? (Adobe Premiere Pro CC)

Figyelt kérdés
Négyzet alakú monitorom van, ezért a képernyőrögzítő négyzet alakú videót vesz fel... Hogyan tudnám átméretezni 1024 x 768 - be? (Adobe Premiere Pro CC)

2016. okt. 11. 17:46
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Sehogy, hacsak nem jól megnyújtva....max. kitölteni tudod a kétoldali feketeséget akár a videóval, majd jól elmosod, akár egy képpel, szintén elmosva(focus)
2016. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Vagy levágod alul-felül.
2016. okt. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A levágást választanám. Elmagyaráznád, hogy hogyan kell? (Nem rég ismertem meg ezt a programot...)
2016. okt. 14. 19:23
 4/4 tabaki ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy én tudom, nem is használok fizetős programokat Ez mindenesetre annyira köznapi funkció, hogy a legegyszerűbb szerkesztők is tudják, pusztán ezért javasoltam, elvi alapon, a torzítási javaslat ellenében. Esetleg nézz bele ebbe a sorozatba, hátha kiderül:

[link]

Az ne zavarjon, hogy nem éppen naprakész a verzió, az alapdolgok nemigen szoktak változni.

2016. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!