Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Tanks-ben megvette...

World of Tanks-ben megvette prémium tankot mennyi ideig és hogyan lehet visszavásároltatni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

BAROMSÁGOT beszélsz!!!! De ha nem tudod minek szólsz hozzá???


You have the right to withdraw from this purchase contract within 14 calendar days without giving any reason. The withdrawal period will expire after 14 calendar days from the day of the conclusion of this purchase contract.

2016. okt. 12. 10:48
 3/7 berci0127 válasza:
Ha még nem játszottál a tankal akkor vissza kapod az árát, de ha már mentél vele csatát akkor nem veszik vissza! Onnan tudom hogy már én is csináltam ezt, egy elég bonyolult levelet kell írni angolul a wg-nek, és ha minden rendben megy vissza kapod az árát.
2016. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Ha már ilyen jól tudsz angolul, olvasd el az egész szabályzatot, ne csak egy részét.
2016. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést.

Kaptam rá egy választ. Sehogy.

Ez fals. Dehogy sehogy!

2016. okt. 13. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor váltsd vissza! Aztán majd feltétlenül meséld el, hogy sikerült!
2016. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Visszaváltottam. Paypalos fizu paypal-os refund.

Két óra alatt lezajlott.

2016. okt. 13. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!