Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy, hol tudom letölteni a...

Hogy, hol tudom letölteni a (magyar) Notepad++-ot?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy feleslegesnek tűnik a kérdés, de... segítene!


Szóval azt olvastam, hogy ingyenes alkalmazás, tehát a netről, szinte bárhonnan (megbízható forrásból) le lehet tölteni. Igaz?

Pl.: (az oldaláról?): [link]


DE! NEM is ez lenne a fő kérdésem! HANEM: A magyar nyelvűt holt, tudom letölteni, vagy bele van építve? ((ha nem mindent fordítana le, mivel ezt olvastam nem baj, csak a fő dolgok legyenek meg.)) ÉS ha bele van építve, hogy kell beállítani??


Van Jegyzettömböm, de (HTML)... webszerkesztéshez ez kéne!


Válaszokat köszönöm!



2016. okt. 11. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és mellesleg, ha már így belejöttem, milyen verziói vannak? Jó, nyilván nem várom el, hogy mindet leírjátok, csak párat, az utolsókat.

Jó tudom, hogy nem sok különbség van közöttük, de KÖZBEN letöltöttem (sikerült magyarul letölteni WIN! :D, de ügyes vagyok xd) a Notepad++ v7 verziót, amiről azt írták, hogy a legújabb, legfrissebb, ez igaz?

Köszönöm.

2016. okt. 11. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Fú ennyire ne legyél már életképtelen.

Te linkelted be a weboldalát, kapcsolj át write-only üzemmódról.

2016. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szóval azt olvastam, hogy ingyenes alkalmazás, tehát a netről, szinte bárhonnan (megbízható forrásból) le lehet tölteni. Igaz?"

Érdemes az általad is belinkelt hivatalos oldaláról letölteni, az a biztos.


"A magyar nyelvűt holt, tudom letölteni, vagy bele van építve?"

Igen, bele van építve.


"ÉS ha bele van építve, hogy kell beállítani?"

Átállítani a nyelvet a Settings menü/Preferences menüpont/General listaelem/Localization részben található lenyitható menü Magyarra való átállításával lehet.


"Ja, és mellesleg, ha már így belejöttem, milyen verziói vannak?"

A jelenleg legutóbbi - 2016-09-22-én megjelent - a 7-es verzió:

[link]

ebből van 32 bites és 64 bites rendszerekhez való változata.

2016. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!