Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lehet hogy a GTA V miatt...

Az lehet hogy a GTA V miatt füstölt a gépem?

Figyelt kérdés
Tegnap este kellemetlen füst szag jött a gépemből miután két órát játszottam a gta V-el.max grafikán játszottam a vram beállításom meghaladja a videokártyám teljesítményét. asszem 2800mb/2024mb . A gépemben 8 giga ram van, Radeon r7 7600 proci. A játék miatt lett füst szag?

2016. okt. 11. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hiába lépi túl a vramodat, le lesz korlátozva a grafika, ezt úgy értem, hiába írjaki hogy 2800/2024 , csak is azt a grafikát fogja mutatni, amennyi 2024 mb-nél megmutatható..


Tápot cserélném valszeg, az is lehet hogy valami túl meklegedett

2016. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a játék idézte elő a túlmelegedést? Ha levesze ma vramot hogy ne lépje túl az nem oldja meg a problémát? azóta nem játszottam még vele
2016. okt. 11. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a videokártya pontos tipusa, a proci pontos tipusa, és a táp kéne..


Igen ajánlanám hogy lentebb vedd a grafikát. 2024 mb alá.

2016. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kártyám GTX 950
2016. okt. 11. 22:14
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
28%

hardvereket nem lehet tulterhelni mert limit korlatoza oket


vagyis valami hibas vagy eleve hibasnak gyarott elsosorban az emlitett tap vagy a felelotlenul valasztott szelozesmentes gephaz


vagyis ha te dupla olyan beallitasokra tenned a geped akkor sem mehet tonkre a programoktol a jatektol, hanem "sajatmagatol" a hibas hardveres rendszetol megy tonkre


a jatek beallitasait lejebh veheted vagy akar nem is jatszhatsz vele de ha hibas valami akkor tonkremehet barmikor


illetve minek van geped ha nem hasznalod ki? es arra hivatkozol hogy mert tulmelegedne

nem s programtol melegszik tul hanem a hibas rendszekiepitestol attol hogyha nem tud megfeleloen szelozni vagy a tap sutegeti a hardvereket

2016. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!