Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Starcraft 2, wing of liberty...

Kozma zsigmond kérdése:

Starcraft 2, wing of liberty kampány. A harmadik pálya teljesitése után aminek a neve Evacuation, nem endeg tovább a játék, hanem azt irja ki angolul hogy vegyem meg a letölthetö teljes verziót! . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Addig tart a demó. Az első három pálya ingyenesen kipróbálható.

Ha a te verziód nem eredeti, elképzelhető, hogy rossz a törés, vagy hibás a crack.

2016. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a játékot 2012 ben 12e forintért vettem a média markt ban....gondolom átvertek...
2016. okt. 17. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valami disznóság van. Csatlakozva vagy a Battle.net-hez? Mert lehet, hogy anélkül nem hitelesíti a teljes játékot. Ezt nem tudom megmondani, mert már ezer éve nem vettem dobozos játékot, csak digitálist, és minden szolgáltatásba (Steam, Battle.net, Origin, stb) folyamatosan be vagyok jelentkezve.
2016. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen csatlakoztam...a két folytatást is megvettem és azok jól működnek...azóta beszereztem egy full verziot a wing of libertybol és igy rendben van a dolog...csak azért az elképesztő hogy egy ilyen nagy cég gyári csomagban celofán meg minden igy át b..az embereket...először azt hittem hogy én vagyok a béna...más normális országban efy ilyen ügybe bele bukna a cég...gondolom nem csak engem vertek át!!
2016. okt. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!