Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel vegyem fel a játékot? Lent

Mivel vegyem fel a játékot? Lent

Figyelt kérdés

Jó minőségben akarom felvenni a videojátékot, amivel játszom, próbáltam már több programot. Pl az Action-tól nagyon akadt az egész játék, a Fraps csak 30 másodpercet vesz fel, a GeForce se volt jó... :/

A win10-be beépített felvevő meg szintén nem működik mert nem felel meg a hardverkövetelményeknek a gépem.


2016. okt. 13. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem azért akadt az Action mert rossz a program, hanem azért, mert gyenge a gép. Ez van, kár siránkozni.
2016. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam hogy a program lenne sz.r, ez nem siránkozás, egy olyan programot keresek, ami az én laptopomhoz is jó lehet.

Ha segíteni nem tudsz kérlek kötözködj máshol

2016. okt. 13. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kötözködtem. Mivel azt írtad hogy az Action-től akad a játék, ebből nekem az jött le, hogy fogalmad sincs az egészről.

Ha akad az Action, akkor nincs olyan program a világon, ami nem fog majd akadni. Miért ? Mert a szerencsétlen gépnek a játék futtatásán kívól valós időben kell egy videófájlt tömöríteni, és ezt videófájl formájában a merevlemeznek rögzíteni kell.

A siránkozást meg azért írtam, hogy az idő alatt míg a válaszra vársz, rákereshettél volna akár itt is, mert legalább 10 ezer ugyan ilyen kérdés volt már.

2016. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi így már világos
2016. okt. 13. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha az Nvidia felvevőjétől akad, akkor mindentől fog kb, már az is elég minimálisan terheli a géped. Jobbesetben a felvételt amit készítesz valós időben encode-olni kell, aminek a komplexitása befolyásolja a számítási igényét. A legkisebb igénnyel az lesz, ha nyers videófájlt rögzítesz, bárminemű tömörítés nélkül. Ezzel csak annyi a probléma, hogy:

1. A felvétel mérete HATALMAS lesz (ilyen tíz másodpercenként 1GB méretet képzelj el kb egy HD felbontású felvételnél)

2. A merevlemezednek bírnia kell ekkora adatok valós idejű írását.

Tehát ez esetben hatalmas tárhely, és gyors merevlemez kell, de cserébe a processzort/GPU-t nem terheli komolyabban a történet.

2016. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Bandicam? (nem ingyenes, de gondolom az Action-t se vetted meg...)

OBS-t próbáltad?

Minimális grafikai beállításokkal is akadozik?


Megj.:

Ilyenkor ajánlott leírni legalább a gép fő paramétereit (processzor, videokártya, memória).

2016. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha az Action-t nem bírja, semmi mást nem fog bírni.


Futtatás+videó tömörítés és rögzítés.


Nekem is 2014-es gépem van GTA V HIgh-Ultra-n fut elkezdek rögzíteni 30FPS-be kapásból low-medium de inkább medium szintjére esik, és a kártya izzad alatta.


Gyenge a hardver, erős gépre van szükséged.

2016. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!