Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4 működése leállt,...

Battlefield 4 működése leállt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom a játékot nem ír ki semmi mást csak hogy a program helyes működése hiba miatt megszakadt

2016. okt. 15. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam ilyet két esetben csinált: egyszer amikor túlhúztam a procit és a memóriát (más játék simán futott akkor is). kicsit visszavettem a húzást és megjavult. máskor meg a gépházban lévő por miatt volt, poros volt memória. kifújtam kompresszorral és újra beillesztettem a memóriákat és jó lett. azóta, ha ilyet csinál, tudom hogy poros és egyből viszem a műhelybe kifújni.
2016. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Laptopon játszok és mimden más megy és nem hinném hogy poros lenne. Windows 7en tökéletesen ment de most win 10 van rajta és most nem megy mit lehet ilyenkor tenni?
2016. okt. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!