Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome nem hozza be a...

Google Chrome nem hozza be a youtuben a videókat, és mostmár egyre kevesebb mindent. Valaki tud rá valamit?

Figyelt kérdés

ujratelepítést még nem próbáltam, azt végső esetbe szeretném, ha van egyszerübb megoldás akkor plz irjátok le

tyy


elősször csak annyit csinált hogya youtube videók helyén egy nagy fekete téglalap volt, most meg egyre több weboldalnak a képeit sem hozza be, mint pl itt a gyakorin se hozza be a menünek a fejlécét meg a láblécét sem


2010. ápr. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valszeg vagy VGA, vagy Adobe Flash Player probléma.
2010. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és annak aki szapulni jön h mozillát használjak me ez szar annak elmondom hogy a chrome szerintem áttekinthetőbb egyszerűbb és tisztább. hiába ír ide felesleggesen ugy se állok át semmilyen más böngészőre, csak végső esetben
2010. ápr. 25. 21:57
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nemhinném h flash hiba lenne, mert a képek azok nem objectek, tehát nem is lehet flash..
2010. ápr. 25. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor VGA lehet, hogy frissiteni kellene a driverét. Nézd meg a gyártó honlapján.
2010. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mozillában tökéletesen mennek a videók csak a chromeban nem, miért lenne akkor vga problémája?
2010. ápr. 25. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az Adobe a Flash Playernél nem ismeri a Chrome-t, csak Opera, Safari, Firefox-hoz készültet ajánl fel letöltésre. IE8-hoz külön kell letölteni. Lehet, hogy ez a gond. Nekem nem tűnt fel, mert fent van a Firefox, annak a beállításait importáltam a Chrome-ba. Csavarkulcs, Beállítások, A motorháztető alatt, Adatok importálása egy másik böngészőből. Gyakorlatilag a Firefox beállításait használja, de lényegesen gyorsabb.
2010. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!