Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows phone-n olyan...

A windows phone-n olyan programok működnek, mint a PC windows rendszerén?

Figyelt kérdés
az androidon .apk programok futnak, a windows phone-on .exe programok, mint a számitógépen? És olyan az operácios rendszer mint PC-n, csak mobilon?

2016. okt. 15. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

yepp!


Pl messenger az egy az egyben ugyanúgy néz ki pc-n mint WP-n. De sok más alkalmazás is


Pl Asphalt 8 Airbone.


Telós játék, de letöltöd a gépre, minden gond nélkül elfut ott is.

2016. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mit írtál le.


WP-n nem exe progik futnak, mint ahogy androidon sem apk progik futnak. Az apk csak a telepítőfájl.


Nem olyan mint a gépen, de vannak hasonló részek

2016. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint egy program vagy alkalmazás mely pc-re van "teremtve", az wp-n is futni fog? Azért mert akarok venni egy windows phone-t, és egy pár dolgot meg szeretnék tudni róla, hogy meg éri-e le cseréljem az androidot.
2016. okt. 16. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:

A Windows Phone-on .xap fájlok futnak és semmilyen .exe

Ha emiatt akarsz ilyen telefont venni akkor felesleges.

2016. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, Lumia-t használok.


Szedd össze összes kérdésed, és írd meg priviben nekem, én pedig válaszolok mindre.

2016. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!