Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-nél miért akad meg pár...

Win 7-nél miért akad meg pár másodpercig minden, amikor épp hátteret vált?

Figyelt kérdés

Akkor is, amikor a témának csak egy háttérkép van beállítva, és csak egy szín. Bármit csinálok, ugyan így megakad, addig sem gépelni, sem videót nézni nem lehet, mert minden megáll, utána indul el újra. Nagyon zavaró, mert pl. gépelésnél folyamatosan utána kell írnom, különben értelmetlen zagyvaság lenne belőle...

Segítség! :)



2016. okt. 16. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kikapcsoltam ezt, 1 fix kép van, nem mindig működik tökéletesen a háttérváltás animáció, kicsit nyúzza olyankor a gép CPU/GPU -ját szerintem értelmetlen mértékben.
2016. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom a személyre szabásnál kell beállítani, de nálam akkor is csinálja. :/ Mos vagy én vagyok a totál hozzá nem értő, vagy ez él önálló életet..
2016. okt. 16. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
1 háttérképet, és nem egy teljes albumot kell kijelölni, akkor nem váltogatja. :-)
2016. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam :D

De semmi eredmény, ugyan úgy váltani akarja. Pedig már az összes lehetséges módom beállítottam, így is, úgy is, másik háttérrel, de egyszerűen nem akarja az igazságot.

Egyéb ötlet? :)

2016. okt. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!