Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A már aktivált játékot hogyan...

A már aktivált játékot hogyan lehet egy másik gépre átrakni?

Figyelt kérdés
Van egy játékom és azt rátelepitettem a gépemre még régebben de most vettem egy új gépet és mivel a játék már aktiválva volt a régi gépen ezért nem tudom rá rakni az új gépre....de mondták hogy rá lehet rakni csak nem tudom h hogy.

2016. okt. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Offline termékkódot végtelen sokszor felhasználhatsz...

Az Online termékkód általában egy regisztrált felhasználói fiókhoz van kötve...


Jó lenne tudni, milyen játékról van szó.

2016. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 j0c1 ***** válasza:

Amennyiben online, esetleg origin-nel futtatott játék lenne, az 1. gépen ki, a 2. gépen bejelentkezel az origin fiókodba, letöltöd a játékot, és enjoy!

Max mailben kell talán megerősíteni, hogy te léptél be arról a fépről is.

2016. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár játéknál volt rá példa, hogy csak meghatározott számú gépre lehetett telepíteni, de ezek a védelmek legjobb tudomásom szerint teljesen kikoptak(miután dög nagy botrány volt belőlük, pl Bioshock első részét eredetileg 2(kettő!) gépre rakhattad fel, ami azért poén, mert ha alaplapot\processzort cseréltél, vagy csak újrahúztad az oprendszert akkor már új gépnek tekintette).


Szóval tényleg jó lenne tudni, hogy milyen játékról van szó.

2016. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Medal of Honor allied assult játékrol lenne szó.

Amikor rá telepitettem a régi gépre akkor nem kért semmi gmail fiókot meg semmit, szóval nem tudok sehol rá erősiteni h én vagyok megint.

2016. okt. 17. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:

0o


Nálam kifogástalanul működik mindig.

2016. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!