Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve annak az Androidos...

Mi a neve annak az Androidos alkalmazásnak, amellyel korlátozni lehet a gyerek telefonhasználatát?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy egy osztályban a szülők megegyeztek, hogy a gyerekek okostelefonjára feltelepítenek egy olyan alkalmazást, amely a tanórák ideje alatt nem engedi fellépni a gyereket az internetre, és a névjegyzékhez sem engedi hozzáférni őket. Hívni csak úgy tud, ha beírja a telefonszámot.

Így sürgősségi szám is és bármilyen más szám is hívható, de ez már nem annyira szórakoztató a gyereknek.



2016. okt. 17. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják: normális nevelés. :P
2016. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy Panasonic GD-50 típusú telefont ajánlok.
2016. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 1

Tökéletesen igaz, hogy normális neveléssel ezt el lehet érni, de ha csak a Facebookon követed, az iskolások jelentős része folyamatosan csüng a hálón. Eszerint egyre ritkább a megfelelő nevelés...

2016. okt. 17. 19:33
 4/9 A kérdező kommentje:

# 2

A gond az, hogy ennek a megvételét nem lehet egy egész osztályra rábeszélni...

2016. okt. 17. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vettetek a gyerekeknek ilyen telefont?
2016. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 és társai!

Én kérdeztem, és válaszokat vártam, nem kérdéseket.

Máskülönben nekem gyerekem sincs, de mégis sokan megkérdezik, mit tehetnének. (tanár vagyok, és így érint a dolog)

Szinte látom a következő válaszokat, hogy olyan órát kell tartani, ami jobban elvarázsolja a gyermekeket mint a világháló végtelen lehetősége.

Itt én azoknak a szülőknek szeretnék segíteni, akik kérdéssel fordultak hozzám.


Amúgy köszönöm a kérdéseket, magamtól is találtam valamilyen részleges megoldást, csak fizetős, és ez már komoly akadály. Azt hittem, tudtok jó ötletekkel szolgálni.

2016. okt. 17. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan az óra, hogy hasznát veszi az okostelefonnak, akkor ösztönözni kell. Pl: "Aki leggyorsabban megmondja, mikor született Kölcsey Ferenc, kap egy piros pontot". Ha meg nem olyan, akkor ki kell óra elején tetetni a telefonokat a tanári asztalra.
2016. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem lennék ilyen lelkiismeretes. Nem elég, hogy szar a fizetés, de még munkaidőn kívül készüljek fel az órára, viseljem el őket idegileg és még a telefonjukkal is én foglalkozzak? Felőlem minden gyerek azt csinál órán, amit akar, aztán ha megbukik, megbukik.
2016. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as Kinek mi a sz@r!

Tudod sok helyen elég jónak számít a tanári fizetés.

2016. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!