Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Webm fájlt melyik programmal...

Csibehad kérdése:

. Webm fájlt melyik programmal lehet átkonvertálni?

Figyelt kérdés

Sajnos a youtube átáll erre a fájlformátumra, egyre több videó így jön le. A W Movie Maker nem tud vele mit kezdeni, pedig valamit szerkeszteni szeretnék a fájlon. A neten rákerestem a konvertálási lehetőségekre. Először letöltöttem az Apowersoftot, amit a .hu oldalon egyértelműen ingyenesnek tüntetnek fel. A program gyönyörű konvertálást csinál: 1 percet. Kaptam egy üzenetet, hogy ez egy próba verzió, vásároljam meg, kb. 12e Ft-ért. Aztán a videotovideo programot kínálta fel a net, de gyakorlatilag hiába hívom be a fájlt. ahogy rákattintok a konvertálásra, már jön is a piros tiltó jel.

Tehát:

- elsősorban keresek egy konvertálót a .webm fájlhoz

- vagy egy olyan szerkesztőt, ami megbirkózik ezzel a fájllal.


Köszönöm a segítő - és nem kritizáló - hozzászólásokat :)



#.webm fájl konvertálása
2016. okt. 18. 09:09
1 2
 1/17 anonim válasza:

Ezzel próbáltad?

[link]

2016. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szuper lehetőség

lenne, de nem reagál egyáltalán azokra a linkekre, amik eredetileg .webm formátumú fájlt tartalmaznak.

Arra viszont mindenképpen jó, hogy ha beírom a szükséges formában a linket és kattintok, azonnal megtudom, hogy a letölteni kívánt fájl .webm formátumú.

2016. okt. 18. 09:39
 3/17 tabaki ***** válasza:
Puszta konvertálásra kissé muris egy ilyen csatahajót emlegetni, de a Blender probléma nélkül olvassa. Tudomásom szerint menteni viszont csak más formátumokban tudja.
2016. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ffmpeg még mindig mindent tud.

A youtube meg csak kényszerből használ webm-et, igazából h264/aac az alapformátuma az összes videonak, ebből készülnek a webm-ek, de nem minden esetben.

2016. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]

Innan letöltöttem a w-os zipet. De aztán mit kellene csinálni? Mert kicsomagolva a zipet, nincs benne telepítő!

2016. okt. 18. 11:04
 6/17 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer


[link]

innen is leszedtem, itt meg ffmpeg.exe.7Z néven jött le, amit szintén nem tudd aw-om megnyitni.


Kaphatnék egy olyan linket, ahonnan normálisan letölthetem az ffmpeg-et?

2016. okt. 18. 11:36
 7/17 DjImipapa ***** válasza:
FFMPEG-nél körülményesebb dolgot aligha találni....:) ha kell apowersoft, ami kész már, szójjá....:)
2016. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert nem telepíteni. Ott az ffmpeg.exe és fut magától. Varázslat, mi?


(mellesleg a youtube is ffmpeg-et használ a videok konvertálására)

2016. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 tabaki ***** válasza:

"kicsomagolva a zipet, nincs benne telepítő"


Nagy ügy... minek mindent telepíteni?

De az is igaz, hogy nem a lakájlelkű programok kényelméhez szokott felhasználóknak való, akármilyen zseniális is máskülönben. Én egyebek melltt ezért sem mertem ajánlani.

2016. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az ffmpeg.exe-re kattintva olyan, mintha kicsomagolna és telepítene valamit, de aztán nem történik semmi. Nincs hely, ahova linket írhatnék...

Ipor Sircer! Hogy érted, hogy Ott az ffmpeg.exe és fut magától.???

2016. okt. 18. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!