Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért változott át szinte...

Miért változott át szinte minden más kiterjesztésű fájl ENC típusra?

Figyelt kérdés
Egyik este normális volt minden, majd reggel szerettem volna megnyitni egy programot, de valami gond volt vele. Megnéztem a mappáját, rengeteg fájl ( még egy sima mp3 zene is) .ENC típusú lett, de csak a D meghajtón. Mitől van ez? Rengeteg editelt videóim, fontos anyagok használhatatlanok lettek, valami megoldás rá, hogy a régi típusát nyerje vissza van rá? Mitől lehetett ez?

2016. okt. 19. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Bekaptál egy zsarolóvírust, ami titkosította a cuccaidat. Hamarosan kérni fogja a lóvét, amiért cserébe visszafejti őket.


Egyes típusokhoz már van megoldás a fizetésen kívül is, ennek próbálj utánajárni.

2016. okt. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, és kövesd a linket, írja hova lehet segítségért fordulni.

[link]

2016. okt. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég kaptam be egy ilyet, újra kellett telepíteni a gépet. Amiről nem volt külső adathordozón mentésem, annak annyi lett.
2016. okt. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Típustól függ, vannak típusok, amelyekhez a visszafejtőprogram már rendelkezésre áll, ekkor elég azt futtatni.
2016. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!