Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet csoportos képszerkesztést végrehajtani?

Figyelt kérdés

Egy olyan pdf konvertert, vagy képszerkesztőt keresek, amivel lehet:

- egyszerre több képet (kb 20-30) kezelni

- a képek alá szúrható be szöveg (az se baj, ha csak a fájlnevét jeleníti meg, de nem egyesével akarom beszurkálni...)

- adható meg oldalszám

- nyomtatható, vagy pdf-é alakítható úgy, hogy egy oldalra 2, a fenti módon leírt kép kerüljön.


Remélem valaki tud egy használható alkalmazást, mert én eddig nem találtam semmit.


2016. okt. 19. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kis pontosítás ráférne a kérdésre. Ezt egyszer kell megcsinálni, többször kellene és ahhoz kell automatizálás?

Ha egyszer kell, akkor nem bajlódnék vele. Wordben megcsinálod oszt csókolom.

Ha többször, akkor InDesign. Azzal meg lehet csinálni egy olyan trükköt, hogy az importál képeket automatikusan frissítse. Egyszer megcsinálod az alap dokumentumot, utána pedig elég csak a könyvtárban felülírni (ugyanazzal a névvel) a régi képeket.

Tud oldalszámozni és úgy nyomtatsz vele, ahogy akarsz.

A szöveg egy kicsit macerásabb. Gondolom mindenhol más szöveg lenne. Bár erre még nem használtam, de úgy rémlik, hogy ha önálló doc fájlokban vannak a szövegek, akkor arra is beállítható az a megoldás mint a képeknél.

2016. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Összesen kb 900 képpel kell ezt megcsinálnom egy képmelléklet szerkesztéséhez, így a wordben megnyitást utolsó lehetőségnek hagynám meg...

A szöveg meg csak annyi lenne, hogy "1. kép képleírás"; 2. kép leírása" stb...Ezekre át tudom nevezni a fájlokat, így ha a fájlnevet be lehet szúrni, akkor már az is előre lépés.

2016. okt. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!