Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy 2000-es évek eleji játékot...

Egy 2000-es évek eleji játékot keresek, de akárhogy kerestem soha nem tudtam megtalálni, tud benne valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Első PC-s játékaim között volt, nagyon régen, körül-belül 2003-2004 körüli lehet a játék. Ilyen szerepjáték szerű, már 3D-s, és nem az ismertebb nevekhez köthető... Arra emlékszem még, hogy valami repülő féleségből is ki kellett ugrani, az egyik küldetés alatt, és mintha több fajta karakterrel lehetett volna menni, a grafikát tekintve ilyen meseszerű volt. Hát kb ennyire emlékszem több mint 10 év alatt...


Kérlek titeket a rossz megjegyzésektől maradjatok távol, nem vagyok kíváncsi rá. Akinek van ötlete, annak ellenére, hogy tudom nem sokat tudok mondani arról amit magam is keresek, annak minden segítséget köszönök! Szép napot mindenkinek! :)



2016. okt. 20. 21:14
 1/3 SoulEater7797 ***** válasza:

Esetleg még valami, bármi, stílus?


Azt látom, hogy FPS, de hátha eszedbe jut még valami :D

2016. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kéne még infó, de a Nox (Westwood Game) pl hasonló volt. De ott csak a játék intrójában volt repülőféleség, egy léghajó, és az első pálya első pillanata már a földre érkezés után volt. 3 karakterrel lehetett menni: varázsló, íjász, harcos. Az akkor népszerű Diablo klónja volt, de igazából fordítva lehetett, mert szerintem a Nox előbb volt :)

Nekem megvan, ha kell, de ha nem ez az, akkor nem kezdem előbányászni :D

2016. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh, köszönöm a válaszokat! Bocsánat, régen néztem már fel ide. :D Sajnos azóta sem találtam meg. Első hozzászólónak, nem sok minden jut eszembe róla, régen is volt már, csak jó lenne megtalálni így nosztalgiázni... :) A második hozzá szólónak pedig, megnéztem amit írtál, sajnos nem ez a játék az... Ez 3D-s volt, mindig karakterrel kellett mozogni, most vagy kívűl nézetben (mint pl GTA) vagy belső nézetben, de inkább az előbbi... Nem felső nézetes volt. Talán mintha a játék intrójaiban valamiféle professzor lenne, játék jellegét tekintve ilyen fps-mászkálós, kissé fantasy volna... De ha hiszitek ha nem, mintha nem is létezne... Pedig... :)
2017. jan. 21. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!