Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza tudom állítani a...

Vissza tudom állítani a windows 10-et windows 8.1-re?

Figyelt kérdés
Sok gondom,bajom lett a windows 10-el, sajnos sűrűn lefagy és ebből elegem lett. Írtam a Microsoftnak hogy mi a baj, válaszukban annyit mondtak hogy vissza kellene rakni 8.1-re a rendszert! Hogy tudnám visszatenni? Sajnos 1 hónap már lejárt hogy újra rakhassam! Esetleg adnak termék kulcsot ha kérek? Vagy meg kell vásárolnom a 8.1-et újra?

2016. okt. 21. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, ha már beszélőviszonyban vagytok!
2016. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Segítségre volt szükségem! Gyorsan válaszoltak a levelemre.
2016. okt. 21. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha Win8 -al vetted akkor a gép BIOS -ba van integrálva a licensz kulcs, ha nem akkor van telepítő CD -d és ahhoz kulcsod.

Na'h most azt tudod tenni, hogy CD -ről, vagy letöltesz egy eredetit és arról telepíted újra fel.

2016. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
win8.1-el vettem.
2016. okt. 21. 15:56
 5/8 A kérdező kommentje:
eleve rajta volt
2016. okt. 21. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
persze leformázod a vinyot majd újra telepíted .
2016. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
s merre? Hol kezdjek neki?
2016. okt. 21. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:

letöltesz egy eredeti érintettlen valószínűleg Win 8.1 Home Pro X64 -es telepítőt.

Kiírod CD -re, majd arról indítod a gépet.

Ott a redszer telepítést vállasztod, majd törlöd a jelenlegi meghajtót, és felrakod helyére a Win 8.1 -et.

(Előtte ments le mindent pl. egy külön partícióra, illetve a gyártó oldaláról a szükséges Drivereket)

2016. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!