Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom lejátszani a BD-t, hogy a menüt indítsa, vagy hogy tudnám ISO-vá alakítani és az egyáltalán segítene a gondomban?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy sorozatot BD-ben. Van benne menü is meg extra is. A gondom az, hogy az egész mappa szerkezetes. Lejátszani le tudom a külön álló részeket (.m2ts formátumúak) vlc-vel, de ahhoz külön a mappákon belül kell keresgéljek hol van maga a rész, illetve abban a mappában más videó és hang fájlok is vannak és az elnevezésük is csak sima számok.

Mivel tudnám megnyitni úgy az egészet, hogy a menüt indítsa el és azon belül tujak választani melyik részt szeretném nézni?



2016. okt. 21. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
PowerDvd pl.
2016. okt. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és azzal mit indítsak el? Kicsit több infó. Van ANY! BDMV CERTIFICATE mappa azokon belül is sok fájl. A BDNV-n belül is van nagyon sok mappa, van PLAYLIST és azon belül .mpls fájlok amiket nem tudok megnyitni. Van egy Stream mappa, abban vannak a részek illetve pár hang fájl, meg a szerzői jogokról a rövid videó fájlok. Itt egyesével meg tudm őket nyitni.


De semmi olyan nincs amit megtudok nyitni, és a menü indulna el. Ha a lejátszóban a mappa megnyitást választom akkor is csak ezeket játsza le.


Valami ötlet? sajnos eléggé laikus vagyok még ehhez a BD-hez


Esetleg magában a lejátszóban valami különleges opcióval kell megnyitni nem csak simán?

2016. okt. 22. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A mappa megadásával nem megy?
2016. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem sajnos akkor is csak ezeket indítja el, a részeket egyesével illetve a hangfájlokat meg a szerzői jogokról a kis videókat. egymás után.


Ahonnan beszereztem ez állt a leírásában: A lemezek átkódolva, BD25-ös méretűre. Az eredeti angol DTS-HD MA 5.1 érintetlen. Menük, extrák, popup menü megtartva.

2016. okt. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!