Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet VHS-ből Mp4-es...

Hogyan lehet VHS-ből Mp4-es illetve H.264-es fájlt készíteni?

Figyelt kérdés

Azt persze tudom, hogy kell hozzá composit bemenetes eszköz, de már fél tucatot próbáltam és rosszak a tapasztalataim.

Én legalább az 1 óra 700Mb tömörítést szeretném elérni. Ha ennél nagyobb a méret, túl sok helyet foglal.

Jó minőség kellene min 640x480 PAL jelből. Hangban elég a sztereo.

Tapasztalatom, hogy a hardverekhez adott gyári szoftverek gagyik. Csak Mpeg2-ig tömörítenek, vagy nem is működnek rendesen. A konfigok vagy nem mennek XP feletti win-en, vagy a szoftver nem megy már XP-n.

Szóval eddig 1 régi PCI-os tuner kátyával és a hozzá adott programmal sikerült elérni jó eredményt, de azt laptopban nem tudom használni.

Mit ajánlotok szoftverben és hardverben, illetve milyen egyéb komponens kell a gépre, hogy működjön is Pl. codec.


2016. okt. 23. 11:11
 1/1 Dongaben ***** válasza:
Elég rég csináltam ilyet... A lényeg: Hogy jó minőség legyen, tömörítés nélkül kell átjátszani (Felvenni) a vinyóra. Ehhez persze sok tárhely kell. Utána lehet tömöríteni. (Ehhez már rengeteg jó program van.) Így sokkal jobb a minőség, mintha egyből tömörítve készülne.
2016. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!