Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az elválaszt...

Miért nem működik az elválasztás a Word-ben?

Figyelt kérdés

Hiába állítom be a lap elrendezésénél az elválasztási beállításokat, egyszerűen nem alkalmazza őket a Word.

Sorkizárt szövegformánál széthúzza a szavakat és nem hajlandó elválasztani őket, hiába tettem automatikusra.

Három egymást követő elválasztást engedélyeztem, de ha módosítom sem csinál semmit. Nyitottam új dokumentumot, akkor sem működik.

Nagyon bosszantó és gyorsan lenne szükségem rá!

Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

Köszönöm!



2016. okt. 23. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miféle elválasztásról beszélsz..?
2016. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sem jöttem rá miről beszélsz. Le tudnád írni a nevét angolul? Talán úgy érteném.. angolul vizsgáztam belőle.
2016. okt. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Mert Micro$oft. Használj OpenOffice-t vagy LibreOffice-t, akkor nem lesz ilyen problémád!
2016. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ó! Sajnálom a pontatlanságot.

A szavak automatikus elválasztása funkció nem működik.

Angolul hyphenation.

Telepítve van, ellenőriztem a helyesírás nyelvét, támogatott is.

Microsoft Office 2010.


Van ötletetek?

2016. okt. 25. 22:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Windows 10 van telepítve egyébként.

Utánajártam külföldi fórumokon is, több ember is írt ki kérdést, de nem kaptam választ a problémára.

2016. okt. 25. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
LibreOffice Writer tudja, a Word sajnos ebben elég béna.
2016. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Erdekes, mert ha egy regebbi dokumentumom byitom meg, amiben mar volt elvasztas, akkor mukodik. (?!)

Csak az uj fajlokban nem modosul a beallitasom.

Igazan bosszanto.

2016. nov. 11. 12:00
 8/9 anonim válasza:
"Megyen" az elválasztás, de csak nyomtatási elrendezés nézetben, piszkozatban nem "megyen" - ha ez a problematika..
2020. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Látom elég régi már ez a kérdés, de a probléma nálam is fennáll a Wordben és érdekelne, tudja-e valaki a megoldást.

MacBook Air 2017-em van, App Store-ból van letöltve a Microsoft Office 365 legújabb verziója, egyetimsta belépővel teljes hozzáférésem van. Minden problémamentesen működik, leszámítva a szavak automatikus elválasztását, ahogy azt a kedves kérdező is megfogalmazta.

Az olyan kommentelők kíméljenek, hogy az xy alkalmazás jobb, és nincs benne ilyen probléma. Én a Wordben szeretném megtalálni a megoldást erre a gondra, ha valaki tud kompetens segítséget nyújtani, azt nagyon megköszönném! ^^

2023. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!