Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb zenelejátszó Windowsra?

SzLevi90 kérdése:

Legjobb zenelejátszó Windowsra?

Figyelt kérdés
Általában a Foobar2000-t, a Winampot és a Mediamonkeyt hypeolják, de nekem valahogy egyik sem jött be annyira. Én a WMP-hez szoktam, de az induláskor percekig nem válaszol és nagyon idegesítő. Valami hasonló felépítésű player, vagy skin valamelyikhez jó lenne. Jó benne pl. hogy lehet görgetni a teljes listát, és az albumok mellett ott vannak a borítók, hogy lehet értékelni a számokat, hogy meg lehet nyitni a lejátszóból a fájlt a mappájában, hogy külön rá lehet kattintani albumra, előadóra, évszámra, műfajra, és ezek szerint listáz. A Foobar2000-ben tetszik a személyre szabhatósága. Valami, ami ezeket ötvözi? Esetleg egy WMP szerű foobar skin?

2016. okt. 24. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Winamp, ahhoz is vannak skinek. Amúgy meg bármi, csak Media Player ne, az egy használhatatlan hulladék.
2016. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem annyira a skin a lényeg, hanem az elrendezés. Foobarhoz pl vannak olyan skinek, ahol az alap struktúra is más. Winampnál, ahogy nézem, az objektumok helye, szabályzók, tracklist, stb.mindig fix. Szerintem az nem túl praktikus. Ezzel biztos sokan vitatkoznának, a Winamp - WMP harcot nem kérdés, melyik nyerné. A WMP tényleg egy fos, de nekem az az elrendezés kényelmes, a kereső, a borítók, a szellős albumelrendezés, az értékelési lehetőség miatt.
2016. okt. 24. 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Amióta a Winamp frissítése megszűnt, azóta AIMP-ot használok.
2016. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vlc-t használok szerintem tökéletes filmhez,zenéhez mindenhez. :)
2016. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
támogatom a vlc ötletet, de K-Lite vagy CCCP kodek pakkokkal lehet szórakozni (vindóz média playerre épülnek, gondolom skint is lehet hozzájuk bogarászni)
2016. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CspCsj ***** válasza:

Próbálj ki a foobar-hoz egy WMP kinézetet, pl.:

[link]


Most gyorsan letöltöttem és jól néz ki, de kíváncsi lennék a tapasztalataidra. (beüzemeléshez a leírás a ReadMe fájlban)

2016. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Colix ***** válasza:
Az AIMP a legjobb visz mindent és rengeteg skint lehet letölteni hozzá az oldalukról /www.aimp.ru\
2016. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végül csak A Foobar2000 Metro skinje mellett döntöttem. Meg tudná mondani valaki, hogy hogy tudom úgy beállítani, hogy az albumlista mellett látható egyen az album borítója is? Tehát ahogy görgetem a listát, az albumcím és a számlista mellett balra ott legyen a borító?
2016. okt. 30. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Fidelizer.


A Foobar2000-t be kell állítani hozzá, ez fontos!


Ez így már tudja a zenét - a szó jó értelmében ... persze a népnek inkább kell valami felfújt hólyag hang, amibe ezer helyen belenyúltak. :-)

...


Egy fontos infó:

A Jriver nem high-end hang, hanem mesterkélt, jól kialakított hifi-hang.

2016. nov. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még egy:

a Fidelizer alapkoncepciója nagyon jó.


Miért?

Az alapokat teszi rendbe (ahelyett, hogy elkezdene hozzáadni).


Javaslom az ingyenes verzió használatát, nálam simán verte

a DFX Audio Enhancer-t. Az is jó, de mesterkélt (=felfújt, jó értelemben vett (?!) belenyúlt hangú.


Én végül is megvettem a Fidelizer Plus-t, kb. 12.000 Ft-ért.


Egyetlen ember műve, nem egy cégé, nincsenek marketingesek stb., akik beleszólnának mindenbe stb stb...

2016. nov. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!