Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan vírusirtó, ami nem...

Van olyan vírusirtó, ami nem lassítja be számottevően a gépet?

Figyelt kérdés

Avastot használtam, mert ingyenes

Belassult a net. Nem volt feltöltés.


Lecseréltem NOD32re- Próbaverziós, de kis trükkel a végtelenségig használható.

Ez meg magát a gépet lassítja le, mikor frissíti a vírusdefiníciós adatbázist. És persze akkor jön rá a frissíthetnék, mikor haladnom kéne...


Szóval van valami olyan, ami nem fogja vissza nagyon-számottevően-jelentősen a gépet és az internetet?


Köszi!



2016. okt. 25. 12:02
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Ahhoz, hogy működjön, mindegyik víruskeresőnek szüksége van több-kevesebb erőforrásra (elvégre ez is egy program).

Hogy aztán ez mennyire terheli le a gépet, az víruskeresőnként igen változó.

Én a NOD-ot használom, bár újabban nagyon dicsérik sokan a Kasperskyt is.

A NOD terhelését tényleg jobbára akkor lehet eléggé észrevenni, amikor frissít. Viszont a Beállításokban lehet ütemezni, hogy ezt mikor tegye. Tehát ha jól van beállítva, nem "ötletszerűen" hajtja végre a frissítéseket, így kizárhatod, hogy pont akkor tegye, amikor legjobban nem szeretnéd.

2016. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En avg-t hasznaltam win10 elott megse erzodott hogy rajta van csak mikor scanelte a gepet
2016. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!