Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltötzem a metrójátékot...

Herceg112 kérdése:

Letöltötzem a metrójátékot iso fájl ba. Ami rar fájl ba jött le. Azt hogy bírom kicsomagolni? A winrar zip azt irja ki hogy a fájl sérült vagy probálja meg másík fájl ba.

Figyelt kérdés

#Pc/iso
2016. okt. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a "metrójáték"?
2016. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:

Hát a „winrar zip”?


De RAR-fájlokban a WinRAR a legilletékesebb, ha sérültnek látja, az valószínűleg úgy is van.

2016. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

Egyébként meg mi ez a zagyvaság, hogy „letöltöttem ISO fájlba, ami RAR fájlba jött le”? Miért nem lehet pontosan, legalább a fájlkiterjesztéseket közölve elmondani?

Tehát elkezdtél egy ISO kiterjesztésű fájlt letölteni, de a gépeden egy RAR kiterjesztésűt találtál helyette? Szerintem ilyen nincs.

Vagy az ISO lemezképfájl eleve egy RAR fájlba volt tömörítve, tehát látszólag az elvárt módon töltődött le, viszont megnyitni már nem tudod? Ebben az esetben vélhetőleg tényleg sérült.

Vagy megérkezett csakugyan ISO-ban, de valami miatt a WinRARhoz van társítva, ezért annak az ikonját látod, és nem figyeltél a kiterjesztésre? Nem tudom, hogy a WinRAR kezeli-e az ISO-fájlokat, de ha esetleg nem, az is megmagyarázná a jelenséget: Hozzá van társítva, ezért megpróbálja kibontani, de mivel nem lehet, hibásnak érzékeli. Ez lenne a legjobb eset, mert elég a fájlt az ISO-knál szokásos módon kezelni (lemezre vagy pendrájvra írni), a WinRARt pedig kihagyni az egészből.

2016. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A winrar kezeli az iso és rar fájlokat is, lazán ki kéne tudnod csomagolni vele. Valószínűleg tényleg sérült vagy csak valami fake cucc
2016. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom Ncor rol lett leszedve de anyira kezdö vagyok hogy lehet én nemcsinálok jol valamit
2016. okt. 27. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor most rar vagy iso, ha az utóbbi akkor demon tools kell.
2016. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!