Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a League of legends,...

Nem indul a League of legends, Windows 10-em van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer működött jól, azután elkezdte. Belépek a játékba, új játék létrehozása, belemegy, tölti be a karaktereket és mikor mindenkinek betölti, bumm lefagy és újra kell indítani. Ekkor jönnek a büntetések, ez miatt már többször kellett 20 perceket várnom. Volt már olyan is, hogy játék közben fagyott le és akkor is ugyanez volt a téma. A Windowsa probléma vagy a laptop? Asus x540L-em van.

2016. okt. 29. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg a dota 2 -őt vagy smite -t !
2016. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémàm,csak 8.1-esen.Pàran javasoltàk,rakjam vissza a Windows 7-et,de nem raktam.Vettem +2 giga ramot.Kicsivel jobb lett,de folytatódtak a hibák.Ekkor újraraktam a gépet,és 32bitesről 64bitesre.Maradt a 8.1.Azóta kivàlóan fut.Sosem volt ilyen jó a gépem.
2016. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ez a játék még egy mikró sütőn is elfutna , az ezer éves ati x700 256 -os kártyán ment hd -ban full lowon 100 + fps -el tehát valami kompatibilitás probléma van a win10 -el hogy nem fut .Amúgy sem értem hogy az ilyen kis irodai gyenge laptopokra mért kell rá erőltetni a windows 10 -et mert semmi előnyt nem ad a te számodra.
2016. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb problémát megoldja hogy ha a LoL-t rendszergazdaként futtatod. Nem biztos hogy megoldódik de vannak olyan problémák a LoL-lal hogy ha nem rendszergazdaként futtatod akkor így leáll magától.
2016. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!