Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Euro Truck Simulator 2-be...

Gotthárd Roland kérdése:

Az Euro Truck Simulator 2-be letöltöttem a magyar Mod-ot, és az lenne, hogy a mod mellé még tudok letölteni autókat, és aktiválni? És ha tudok letölteni akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Hungary mod megvan, és az mellé szeretnék még letölteni egy Bármilyen autót, csak autó legyen. Meglehet ezt valósítani?

2016. okt. 30. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Megcsinalod a profilt, létrehozás közben adod hozzá a modot így ki tudod választani a magyar térkepet. Ha kész akkor a szokásos módon hozzáadsz egy bármilyen másik modot a profilodhoz és kesz
2016. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha beraktam azt az autós modot is, akkor azt hogyan vagy hol tudom megvenni? Milyen/melyik autókereskedésben?
2016. okt. 30. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mit raktál bele. Lehet hogy egy volvo kamiont cserélt ki, lehet hogy egy mant, általában ezt le szokták írni a készítők
2016. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 30. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!