Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok letölteni manuáli...

Sakdre kérdése:

Honnan tudok letölteni manuálisan drivert xbox one liquid metal controllerhez?

Figyelt kérdés
Az alap windows update nem talál semmit mindenhol máshol meg azt írják hogy vissza lettek vonva a diverek mivel már nem kell hozzá. Win 7 professionalom van, nem rég telepítettem újra, előtte működött, bár akkor is sokáig tartott mire sikerült megcsinálnom, de sajnos nem emlékszem már hogy csináltam. Szoval ha tudnátok egy drivert hozzá vagy egy másik megoldást nagyon megköszönném.

2016. okt. 30. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeget valamiért titkolod. Végigmegy a WU keresés, és nem talál semmit, vagy a jelenleg friss telepítéseknél 100%-os valószínűséggel előforduló "beakadós" WU probléma miatt nem talál semmit? Ezen felül a WU helyett a MU aktiválva van? Ilyesféle drivert csak onnan kapsz, sima WU-ról nem.
2016. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi nem direkt csináltam de nem vagyok nagy zseni ezekben. A windows updaten végig megy de nem talál semmit. Az mu meg nem igazán tudom minek a röviditése lehet.
2016. okt. 30. 15:20
 3/3 A kérdező kommentje:
És ezt az MU-t hogy lehet aktiválni?
2016. okt. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!