Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 van a gépemen és...

Windows 10 van a gépemen és az a bajom, hogy minden bekapcsolásnál feldobja ezt az ablakot: " Probléma merült fel a következő indításakor: CrumbyThyself. Dll A megadott modul nem található. " Szerintetek hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy eltávolított kártékony programra utal, az indító bejegyzés meg megmaradt. Magát az indító hivatkozást töröld ki, pl. CCleanerrel.
2016. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leffuttatam még mindig ugyanaz a probléma.
2016. okt. 31. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit futtattál le? Semmit nem kell "lefuttatni".


Megnyitod, eszközök, automatikusan induló szemetek, majd a listán kikeresed azt a rundll32.exe bejegyzést, ami a crumbyblablabla.dll-ből hív meg függvényt, kijelölöd, és törlés.

2016. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkerestem az eszközökben rundll32.exe volt egy onedrive-os de azt töröltem de semmi változás sajnos azon kívül már csak az egér a videókártya meg a hang kártya van az indulóban semmi más.
2016. okt. 31. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Felül vannak fülek, nézd végig az összes kategóriát.


Ha mégse lenne egyik alatt se, akkor viszont szolgáltatás lehet, és ott kéne kikeresni, majd admin parancssorban "sc delete..." paranccsal törölni.

2016. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!