Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sierráról El Capitan-ra...

Sierráról El Capitan-ra vissza lehet váltani hivatalosan?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
macOS-ből azt teszel fel, amit csak akarsz. Ugyanakkor ahhoz teljes újratelepítés kell...
2016. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És bootolható El Capitan-t azt mire lehet csinálni? Pl. egy külső vinyóra? Mekkora kell? Vagy lehet netről közvetlenül? És ha vinyó, akkor csak az lehet rajta? Vagy pl. elfér mellette egy TimeMachine biztonsági mentés is?
2016. okt. 31. 22:58
 3/10 A kérdező kommentje:
És azalatt mit értesz, hogy azt teszel fel, amit akarsz? Létezik El Capitanból jelenleg hivatalosan is elérhető verzió? Mert hivatalos honlapon nem találom sehol.
2016. okt. 31. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Mármint telepítőlemezt? Pl pendrive-ra is, így: [link]

Bár hacsak nem tudod, mit csinálsz, alighanem jobban jársz pl ezzel: [link]


Letölteni pl ezzel a linkkel tudod: [link]

2016. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem most nem engedi az El Capitan-t letölteni, mert Sierra van a gépemen. Ha csinálok egy gyári visszaállítást, akkor engedni fogja? Vagy megjegyzi, hogy egyszer már volt Sierra a gépen?
2016. nov. 2. 09:38
 6/10 A kérdező kommentje:
csináltam egy gyári visszaállítást, azaz töröltem a gépemet és feltraktam netről a Mavrickset, amivel érkezett anank idején a gépem, ennek ellenére most sem engedi az El Capitan letöltését! mit tegyek?
2016. nov. 2. 12:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az a bak, jogy az AppleID-m miatt tudja, hogy egyszer már frissítettem Sierrár, és ezért nem engedi. Mit lehet tenni? Apple ID nélkül az App Store-ból nem tudok letölteni gondolom, tehát ez 22-es csapdája? Akkor mégsem igaz, hogy azt teszek fel, amit akarok (hivatalosan).
2016. nov. 2. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt kapitány a gépeden? Mert akkor (azt hiszem) AppStore-ból is le kéne tudnod tölteni. Ott kell lennie a "megvásárolt" app-ok között.
2016. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem nem volt, épp ez a baj
2016. nov. 2. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Írd be simán google-ba, hogy pl.: el capitan download dmg. Töltsd le és telepítsd.
2016. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!