Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows ba való be lépéseket...

A windows ba való be lépéseket naplózza a gép? Hol tudom meg nézni? Hogy mely napokon volt be kapcsolva a gép?

Figyelt kérdés
kb egy 5 napos időszak érdekelne pár hónappal ezelőttről hogy akkor volt e be kapcsolva.
2016. nov. 1. 05:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a startot, és pötyögd be, hogy "eseménynapló".
2016. nov. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Windows 7-en:

Vezérlőpult > Felügyeleti eszközök > Eseménynapló > Windows naplók > Rendszerre duplán rákattintasz.

Ekkor alul kiírja az eseményeket. Olyat kell keresni a Forrás oszlopban, hogy Kernel-General. Ez jelöli a ki- és bekapcsolásokat. Mellette pedig az időpont.


próbáltam így :sajna kb3hónapra visszamenőleg tudom meg nézni. Nem lehet több mondjuk félévre is?

2016. nov. 1. 05:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Az ugyanaz, csak kerülővel csináltad...


Lehetne nézni évekre visszamenőleg is, csak ezek szerint kitörölted a naplókat x idővel ezelőtt. Valami takarítóprogrammal, lemezkarbantartóval, vagy effélével valószínűleg. Vagy aki után nyomozni próbálsz, az törölte ki, hogy ne tudd így kideríteni, mikor piszkálta a gépet.

2016. nov. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azt mondod semmilyen mód nincs hogy meg nézzem az adott időponton túliakat? Fura mert azon a napon ami a legutolsó időpont én használtam a gépet egész nap. Tehát nem törölhette ki senki. Én meg nem voltam.
2016. nov. 1. 06:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Mint említettem, nemcsak direkt törölhetted ki, használhattál CCleanert vagy hasonlót, ami megtehette.
2016. nov. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az ilyesféle programok alkalmazási idejét meg lehet nézni?
2016. nov. 1. 06:29
 7/14 A kérdező kommentje:
Esetleg azok nem naplóznak?
2016. nov. 1. 06:30
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem állítható vissza rendszer vissza állítással?


Evelest is azt írja a legelső rendszer indítási időpontnak ameddig az eseménynaplóban vissza nézhetők az adatok. Vagyis hogy pontos legyek egy napos el téréssel jelzi tehát nem ugyan azt a napot adja meg.

2016. nov. 1. 06:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs valami meg oldás?
2016. nov. 1. 06:55
 10/14 anonim ***** válasza:
De értetlen vagy !
2016. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!