Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe After Effects ben...

Német Levente kérdése:

Adobe After Effects ben hogyan exportáljam ki rendesen akadozás mentesen a videót?

Figyelt kérdés
Adobe After Effects ben ha exportálok egy videót amit szerkesztettem, akkor az a videó akadozik. Valahogy nem exportálja ki jól. (ez a teljes verzió csak torrentes de nincs vele semmi más baj)

2016. nov. 1. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

- Lehet, hogy túl nagy felbontáson/bitrátával exportálod, és csak gyenge a gép a lejátszáshoz


- Lehet a lejátszó program/codec hibája


- Lehet szintén a lejátszással összefüggően video driver hiba


- Lehet, hogy 10 fps-sel csinálod a videót


- Satöbbi


Hogy tényleg a program hibája lenne, annak a valószínűsége elenyészően kicsi.

2016. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag régi kérdés, de találtál rá megoldást? Nálam is ugyanez van, pedig még a renderelőt is lecseréltem 3D Classicra (ott, ahol nem csinálok látványos 3D-s videó effekteket), de mégis, már egy 30 másodperces videóm is 8 gigás méretnél kezdődik. Én általában úgy oldom meg, hogy átviszem Premiere Pro-ba, és onnan újra renderelem, mert attól megoldódik a probléma és nem akadozik. Közvetlenül Afterből nem szoktam végleges videó fájlt menteni, mindig Premierebe viszem át.
2017. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

A probléma az, hogy After Effects-ben csak avi formátumba lehet renderelni, ezért lesz olyan nagy a fájlméret. És mivel 10 mp is legalább 4 GB, ezért a gép nem tudja akadás nélkül lejátszani. A megoldás vagy a Premierben való renderelés, vagy pedig, amit direkt erre terveztek az az Adobe Media Encoder. Ebben van mindenféle formátum, és garantáltan nem lesz több gigányi cuccod renderelés után :)

2017. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Köszönöm szépen a válaszodat, sohasem gondoltam volna, hogy valaha is hasznomra lehet a Media Encoder. :) Mindenképp kipróbálom ezt a lehetőséget is.
2017. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!