Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » [Dark Souls 3] Hardver túlmele...

[Dark Souls 3] Hardver túlmelegedés?

Figyelt kérdés

Nemrég raktam fel a játékot, az 1.08-as update-jéig. Talán 25 fps körül futhat még mindig csak, de nem ez az igazi gond. Ahogy elkezdek játszani vele, ahogy már korábban előfordult párszor, ha nagyon igénybevettem hirtelen kikapcsolt magától a laptop 1 pillanat alatt.


Korábban a legdurvább esetben is elég volt egy kicsit magasabbra helyeznem az asztalon, így jobban tudott szellőzni és nem is volt gond. Most viszont kivettem az aksit aláraktam egy "laptophűtő-ventillátoros alátétet (nem tudom pontosan, hogy hívják)", majd a már lassan tárva-nyitva az ablak mellett is ugyanígy leáll pár perc játék után, de még szerintem a szimpla menü is eléggé igénybeveheti furamód annyira optimalizálatlan lehet. BIOS-ban is néztem, sajnos nem lehet beállítani, hogy hány fok fölött legyen Shutdown.


Ha segít valamit:

i5-ös 2.7 GHZ CPU

Nvidie Geforce 610M 1GB

6GB DDR3


2016. nov. 2. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tudnék még csinálni szerintetek, hogy ne kapcsoljon ki magától?
2016. nov. 2. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ablakmódban futtatni, kissebb felbontáson


Esetleg ezzel megpróbálhatod 100%-on pörgetni az összes hűtést

[link]

2016. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oks kirpóbálom ill. a Speedfan-t már használtam korábban is a hőmérséklet csekkolására köszi előre is remélhetőleg bejön
2016. nov. 2. 14:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem vált be
2016. nov. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!