Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hajtja félig 50%-on a...

Miért hajtja félig 50%-on a procit?

Figyelt kérdés
svchost.exe feszt 50%-on pörgeti a procit. Windows-szolgáltatások gazdafolyamata. Mi ez? Mit tudok vele csinálni? Frissen újratett gépről van szó. Ha leállítom folyamatkezelőben kis idő múlva újridítja magát.
2016. nov. 3. 09:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdésben nem félig, hanem végig*.
2016. nov. 3. 09:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a frissítsekre tippelnék. Szerintme régen is volt ilyen prbléma, de pár ap után a 32652196851 frissítés telepítésével megoldódott. Most viszont nem akar frissíteni és látom process explorerben, hogy a win update is benne van ebben az svchost.exe-ben. Frissítést viszont hiába keresek, nem talál. Múltkor itt hagytam egész estére a keresését és még reggel is csak keresett, de semmi találat. Hátfőn tettem újta a gépet és magától sem adott azóta frissítést. Pedig ilyenkorra már megszokott lenni minden.
2016. nov. 3. 09:31
 3/5 Brenya ***** válasza:
Ez talán segít.: [link]
2016. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem 50%, hanem 100%, csak 2magos procid van, ez meg egyszálú folyamat.
2016. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Nagy valószínűség szerint a windows update a bűnös.


Regisztráld újra ("Brenya" javaslata), vagy kapcsold ki, (Windows update kikapcsolása két helyen történik, Vezérlőpultban és services.msc-ben is) : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Illetve offline Windows és Office update script: [link]


Sok sikert

Üdv.

2016. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!