Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudom nézni a telefonomról a...

Tudom nézni a telefonomról a képernyőmet?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy megoldható-e, hogy a telefonomon lássam azt amit a számítógép képernyőjén látok. Lehetőleg lan-on lehessen látni, de az sem túl nagy baj, ha kimegy a kép az internetre. Lényegében a gépen elsődlegesen csinálok dolgokat és, ha éppen dolgozik, akkor másodlagosan csinálok valamit. Na most mivel előfordul, hogy hosszabb időre van "elfoglalva" a gép és jó lenne látni, hogy mikor végez miközben mást csinálok. Ilyen lehetséges?

2016. nov. 4. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Még irányítani is tudod.

PC-re:

[link]


Telefonra:

[link] download/mobile-apps/


"Kikerül az internetre", de egy 9 karakteres azonosító és egy alapértelmezetten 4 karakteres, random jelszó védi (amit megváltoztathatsz bármire)

2016. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Olyan nincs esetleg, ahol nem tudom irányítani? Hajlamos vagyok csak úgy zsebrevágni a telefont és tuti elnyomkodok valamit.
2016. nov. 4. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen! Úgy is be lehet állítani, pár kattintás az egész :]

Extrák -> Beállítások -> Haladó -> Hozzáfárás-vezérlés ->

Megteintés és megjelenítés

2016. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Hozzáférés-vezérlés
2016. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!