Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fél gigás gépen elfut a win7?

Fél gigás gépen elfut a win7?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ugy erted 512 MB memoriaval? Futasnak az nem neveznem, maximum vanszorgasnak. Egy bongeszo onmagaban megeszik 300 MB RAM-ot, es mi marad akkor az oprendszernek? Lehet ilyennel bohockodni, de ertelmetlen, mert az a gep, amiben ennyire keves memoria van, valoszinuleg mas parametereiben is fenyevekkel marad el a minimalisan hasznalhato szinttol.
2016. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem nem, a processzor fél gigás. a memóriát fel tudom javítani maximumra különböző hulladékokból. a maximum persze asszem szintén fél giga lesz...
2016. nov. 5. 16:27
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem, ha jól tudom, a telepítőnél letilt, hogy nincs legalább 1 GB, de ha még sem, nagyon lassú lesz. Gondolom 32 bitesről van szó.
2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
500 Mhz-es processzorra gondolsz? Az se elég hozzá.
2016. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

igen. de mit jelent a lassú? 1 perc alatt jön be egy weblap? mert az még jó lenne mert automatizáláshoz kell.

az lenne baj, ha folyton lefagyna.

2016. nov. 5. 16:30
 6/26 A kérdező kommentje:
4-es akkor csak xp jöhet szóba?
2016. nov. 5. 16:31
 7/26 A kérdező kommentje:
igen, egyértelműen 32 bit.
2016. nov. 5. 16:31
 8/26 anonim ***** válasza:

Az indulás is lassú, meg 1-2 perc, mire bejönne a böngésző.

Én XP-t tennék rá, sőt azon igazán a 98 működne jól, de azon nem futna az új böngésző, az XP még egy darabig jó netezésre.


Annyit tehetsz még, hogy valahonnan szerzel egy pentium 4-es processzort, ha jó bele, és azzal már elfogadható a win7.

2016. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 P.O.C. ***** válasza:

A Windows 7 hivatalos minimum gépigénye 1 GHZ CPU és 1 GB RAM, de még ha ez meg is van, így is szarul fut majd.

Az ilyen 15 éves 1 magos CPU -s gépeknek, már rég a szeméttelepen lenne a helye, mert értéke gyakorlatilag 0.

2016. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

akkor megnézem az alaplap milyen. azt hol tudom megnézni ha tudom az alaplap típusát, hogy milyen procik jók bele?

igazából nem baj ha lassú 24 órás szerver jellegű üzemmód lesz előbb utóbb meg úgyis lesz jobb gép, de 24 órába már sok várakozás belefér. a másik gyenge pont a wincseszter mert azok a régiek sorra csapágyhibásak. hallottam valamit, hogy sd kártyáról is elfut a win7 vagy az xp wincseszter nélkül. de nem tudom ez igaz e? az lenne az igazi ehhez a roncshoz, amihez már alig van winyó.

vagy a legjobb az lenne ha felhőről futna virtuális winyón de ezt végkép nem tudom, lehetséges e?

2016. nov. 5. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!