Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPhone telefonommal készített...

IPhone telefonommal készített videokat hogyan tudnám lejátszani/konvertálni windows gépemen?

Figyelt kérdés

Keresnék programot, mellyel az iPhone telefonommal készített videokat le tudom játszani windows gépen!

Tudna valaki egy olyan programot számomra (lejátszó, vagy akár konvertáló progit) ajánlani, amivel ezt a problémámat meg tudnám oldani?



2016. nov. 7. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felteszed a windowshoz a megfelelő kodeket, akkor minden bármelyik lejátszó vinni fogja, de vannak olyanok, amikben beépített kodekek vannak, azokat használva játszanak le filmeket, így nem kell kodekeket telepíteni. Ilyen pl. a VLC Player és a különböző Mplayer-variánsok, pl. SMplayer vagy a PotPlayer, ami a KMplayer utódja.
2016. nov. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a Format Factory pedig szinte mindent konvertál és ingyenes :)
2016. nov. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet félreértelmezem a kérdést, de nem kell semmilyen program.. rákötöm gépre, a telefonon engedélyezem a hozzáférést, átmásolom a videókat és le is tudom játszani.. ugyan így ment az i4-emen meg a 6S-en is.
2016. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, nálam is működik ez így, de neki lehet hiányzik valami codec a mediaplayerből és nincs fent más lejátszó a windózán. gondolom én
2016. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szuperek vagytok! Rájöttem mi a gond.. iCloud betelt és amiket leszedtem videokat, sérültként kerültek a gépemre.. Előfizettem 50gb-os tárhelyre, utána már minden patent volt.. Esküszöm nem vagyok szőke :D Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Egyszer még ezekre is szükségem lehet... :)
2016. nov. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!