Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnt egy mappa a gépemről,...

Eltűnt egy mappa a gépemről, de nem töröltem le. Tanácstalan vagyok. Ez hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Volt egy mappa a gépemen amelyben sok fénykép volt, családi + amit én fotóztam, na most ez a mappa szőrén-szálán eltűnt a gépemről. Nem töröltem, hisz vigyáztam rájuk, mégis csak képek.

ilyennel még nem találkoztam,teljesen tanácstalan vagyok.

Tudnátok segíteni ?



2016. nov. 7. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Laikuskent azt javaslom, nezd meg a torolt elemek kozott, utanna indits el egy keresest a mappa pontos cimevel az egesz szamitogepen, majd ha igy sem talalod akkor, ahol volt, ott probald meg megjeleniteni az elrejtett fajlokat. (az utolsot nem tudom, hogy hogyan kell.)
2016. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Az előzőhöz: adott mappában a Nézet beállításai között lehet a rejtett mappákat-fájlokat láthatóvá tenni.

De mindenképpen legjobb ötlet a keresés elindítása. Akár véletlenül is áthelyezhetted a mappát.

Találkoztam már ilyennel, amikor a felhasználó (ide-oda kattintgatva) véletlenül egy mappát belepakolt egy másik mappába.

2016. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!