Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NOD32 Antivirus - behatolásmeg...

NOD32 Antivirus - behatolásmegelező rendszer (többi lent)?

Figyelt kérdés

szóval tegnap délután feltettem a NOD32-t

átnézte kétszer a számítógépet (először ugye az automatikus első vizsgálat, utána másodszorra egyéni beállításokkal újabb vizsgálat) és nem talált semmit

de most látom hogy amióta fent van majdnem 1500 önvédelmi művelet került a behatolásmegelőző rendszer listájára

ezek szinte mindegyike a system32 mappában található svchost.exe fájl, illetve pár esetben a szintén system32 mappában található csrss.exe fájl, és egyszer az adobearm.exe fájlt is ide rakta

ez most valami ami miatt aggódnom kell, vagy nem kell vele foglalkoznom

nem hiszem hogy malware lenne, mert malwarebytes is van a gépemen és az tegnap este öszvisz 1 gyanús fájlt talált amit ki is törölt



2016. nov. 7. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az online scannert vagy a 30 napos próbaverziót töltötted le?

Innen töltötted le? Csak a gyártó honlapja megbízható.

[link]

2016. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen innen töltöttem le, telepítés után pedig igényeltem a 30 napos próbaverziót
2016. nov. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!