Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Total Commander-b...

Hogyan lehet Total Commander-ben tetszőleges mappalistát létrehozni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy a fájl/mappa neveket vágólapra/jegyzettömbbe másolni. Hanem hogy valós fájlművelet nélkül egy ideiglenes virtuális mappában eltérő elérési úttal rendelkező mappákat összegyűjteni és azokat lehetne úgy kezelni, mintha egy mappában lennének (pl. csoportos átnevezés, attribútumok alkalmazása, stb...)


Vagy ehhez valami beépülő kellene? Van ilyen?



2016. nov. 7. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


A "Minden fájl egy mappában (Ctrl-B)" parancs nem jó erre?

2016. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, mert egyrészt úgy csak egy meghajtó fájljait lehet kilistázni, de ez a C: esetén elég kényelmetlen, ha 62821 .dll fájl közül kell kivadászni mondjuk egy filmet (tudom, hogy lehet kiterjesztés, elérési út, meg egyebek alapján rendezni, de akkor is nehézkes több tízezer fájl esetén).


Pl. olyan esetben lenne hasznos nekem a virtuális mappa, ha mondjuk egy nagyobb adathordozóra (>50 GB) szeretnék felmásolni több filmet, zenei albumot, ilyesmiket amik különféle partíciokón és még egy külső merevlemezen, esetleg DVD lemezen található és egyszerre kiválogatnék annyit, ami ráfér, és egyben ráküldeném, így nem kellene fejszámolnom, hogy mennyi adatot is állítottam sorba a másoláshoz.

Vagy ha az itunes-szal teszek zenét a telefonra, ne egyesével kelljen már áthúzogatni...


Közben találtam egyébként egy ilyen plugint, amit még nem sikerült működésre bírnom, pedig ez tökéletes lenne: [link]

2016. nov. 9. 17:16
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, de a hálózatoknál lehet elérni :)
2016. nov. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!