Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook messenger "Látta"...

Facebook messenger "Látta" funkciója így elkerülhető, ha szeretném elolvasni az üzeneteket amit írnak nekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy régi okostelefonom, azt resetelném és messengert telepítenék rá, megvárnám hogy letöltse az üzenetet, a messenger az eszközre, és utána lecsatlakoznék wifiről, és megnyitnám az üzenetet? Egyáltalán így betöltené-e a teló offline az üzenetet, ha akkor kapcsolom ki a wifit amikor a messenger megvan nyitva? És a következő üzenet olvasása szintén eszerint a szisztéma szerint reset... működhet?

Én azt tippelem, hogy így csak az a visszajelzés érkezik meg az üzenetküldő félhez, hogy az eszközre letöltöttem az üzenetet, de el nem olvastam. Jól gondolom? Segítsetek kérlek informatikusok! :D



2016. nov. 7. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most a googlet én is tudom használni, de ezek nem mindig működnek, én meg nem akarok kockáztatni, ezért a kérdésre várnék választ :)
2016. nov. 7. 21:56
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék választ kapni:)
2017. márc. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!