Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Enterprise op....

Davyd9206 kérdése:

Windows 10 Enterprise op. Rendszerem van, sajnos tegnap óta nem tudom meg nyitni, START MENÜT valakinek ezeken a lépéseken kívül van-e ötlete?

Figyelt kérdés

1. CMD

- sfc /scanner

- Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"


-Get-appxpackage -all *shellexperience* -packagetype bundle |% {add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($_.installlocation + “\appxmetadata\appxbundlemanifest.xml”)}/code]



Powershell


Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}



Ezeket mind ki próbáltam már nem segített,újra indítottam,



Az új felhasználó készítés parancsor által nem hiszek benne


Nézem videokat mindehol írja ki pirossal a hibákat nekem semmi nem használok, vírus irtott


2016. nov. 9. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:

Ezeket próbáld meg még rendszergazdai parancssorból futtatni (windows gomb + X):


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.


Még ezzel tehetsz egy próbát:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Látom a powershell parancs nem használt, az lett volna az utolsó tippem. Ha egyik sem segített, akkor nem marad más hátra, alaphelyzetre kell állítanod a gépet (gépház > frissítés és biztonság > helyreállítás > gép alaphelyzetbe állítása), vagy újra telepítened, ha úgy jobban tetszik.

2016. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!